COFFEE-TECH to sprawdzony partner na rynku kawowym. Zajmujemy się dystrybucją i serwisem profesjonalnego sprzętu gastronomicznego do przygotowywania kawy. Współpracujemy z Firmami znanymi i cenionymi na całym świecie – jesteśmy na rynku polskim partnerem firmy WEGA (Włochy) - jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów ekspresów ciśnieniowych (tradycyjnych oraz automatycznych) oraz COMPAK (Hiszpania) – producent najwyższej jakości młynków do kawy (gastronomia, palarnie, sklepy specjalistyczne, supermarkety). Urządzenia produkowane przez Compak i Wega charakteryzują się najwyższą jakością, estetycznym i precyzyjnym wykończeniem, nowoczesnym design'em i co najważniejsze doskonale wydobywają z kawy jej najbardziej pożądane walory aromatyczne i smakowe.

 

COMPAK oraz WEGA są cenione przez najlepszych baristów na całym świecie. To właśnie COMPAK i WEGA wyznaczają nowe kierunki na światowym "rynku kawy".

 

COFFEE-TECH jako partner COMPAK i WEGA zajmuje się dystrybucją, serwisem i pełnym doradztwem. To nowoczesna Firma charakteryzująca się indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Razem z działem „kreatywnym” COMPAK i WEGA jesteśmy otwarci na wspólną realizację nowych, indywidualnych projektów.

 

Zapraszamy do współpracy